Dodany: 2012-03-20 12:49:49
 

Jakie zadania wykonywane są w ramach PPPW każdej umowie – podzielone zostają zadanie pomiędzy osoby, które ta umowę podpisały. Podobnie jest z umową na partnerstwo publiczno-prywatne. Partnerstwo publiczno-prywatne opiera się na inwestowaniu i każda ze stron musi mieć w tym swój udział.

 

Najczęściej w ramach umowy jaką jest partnerstwo publiczno-prywatne wykonywane są projekty sportowo-rekreacyjne, takie, które z reguły na wstępnie mają przynosić zyski zarówno partnerowi publicznemu jak i partnerowi prywatnemu. Zadania jakie wykonywane są w ramach partnerstwa jakim jest partnerstwo publiczno-prywatne w naszym kraju to najczęściej obiekty typu – baseny, stadiony, galerie handlowe, parkingi wielkopowierzchniowe, czy kina.

 

Takie zadania z zakresu sportu i rozrywki najczęściej znajdują się na liście umów o zasadach jakimi kieruje się partnerstwo publiczno-prywatne. Partnerstwo publiczno-prywatne jest jednak otwarte na również inne typy zadań – jak choćby popularne dziś budowanie przedszkoli na wpół prywatnych na wpół publicznych – a jest to zadanie z zakresy oświaty, edukacji..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Jakie zadania wykonywane są w ramach PPP
Nick: