Dodany: 2012-03-20 09:55:56
 

Czym są negocjacje z ogłoszeniemW każdej sytuacji – kiedy staramy się nawiązać z kimś jakąś umowę – należy się każdej ze stron negocjowanie warunków. Negocjacje są zarówno wskazane podczas zwykłego handlu jak i podczas poważnych spraw finansowych – jak choćby ogłoszenia o zamówieniu publicznych, na które mogą odpowiedzieć potencjalni partnerzy dla umowy partnerstwo publiczno-prywatne.

 

Partnerstwo publiczno-prywatne jest określone jako umowa, jednak i od tej umowy każdemu należą się negocjacje warunków. Kiedy firma stara się być partnerem w negocjacjach dla jednostki publicznej chce tez by warunki jakie zostały wzięte pod uwagę w ogłoszeniu o zamówieniu publicznym były jak najkorzystniejsze i realne do zrealizowania dla strony prywatnej.

 

Partnerstwo publiczno-prywatne przewiduje najczęściej znacznie więcej możliwości negocjacyjnych niż inne umowy, które nie zawierają zasady dalszej – wieloetapowej współpracy partnerów – tak jak ma to miejsce przy umowie jaką jest partnerstwo publiczno-prywatne..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Czym są negocjacje z ogłoszeniem
Nick: