Dodany: 2012-03-20 09:42:38
 

Czym jest aukcja elektronicznaDziś popularne jest nie tylko kupowanie poprzez aukcje elektroniczne – online, ale w ten sposób załatwia się również szereg czynności prawnych jak choćby wybieranie najkorzystniejszego partnera dla partnera publicznego.

 

Partnerstwo publiczno-prywatne jest budowane przez dwa organy, z których ten drugi może zostać wybrany poprzez właśnie aukcję elektroniczną. Aukcja elektroniczna w drodze do umowy na partnerstwo publiczno-prywatne może być kolejnym etapem po przetargu ograniczonym bądź nieograniczonym.

 

Aukcja odbywa się przez internet w formie elektronicznej aukcji podbijania stawki. Oznacza to, że każdy może widzieć ile daje – i na jakich warunkach konkurent by go przebić i tym samym zyskać zlecenie – podpisać umowę na partnerstwo publiczno-prywatne. Partnerstwo publiczno-prywatne jest uzależnione ściśle od tego jaki będzie wynik takiej odbywającej się platformie konsultacji aukcji elektronicznej, wygrywa bowiem ten kto zaproponuje najkorzystniejszą ofertę dla jednostki samorządowej, która chce zbudować partnerstwo publiczno-prywatne..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Czym jest aukcja elektroniczna
Nick: