Dodany: 2012-03-20 09:26:05
 

Kim jest wykonawca w postępowaniu PPPW poszczególnych – różnych umowa rola wykonawcy, inwestora jest jasna. Kiedy w grę wchodzą umowy, gdzie jedna ze stron to jednostka publiczna, należąca do skarbu państwa – wtedy nie ma mowy o inwestorze a raczej o zamawiających, ale jedno się nie zmienia – wykonawca, który niezależnie od umowy zawsze ma takie samo zadanie – musi odpowiedzieć na ofertę przetargowa, wygrać ją a następnie dostosować się do założeń przedstawionych indywidualnie, czyli wykonać założony cel, za który z resztą zapłacono mu.

 

Wykonawcą w umowie jaką jest partnerstwo publiczno-prywatne jest firma prywatna, która wybierana jest w drodze przetargu przez jednostkę publiczną, jako partnera do wykonania ważnego dla danej społeczności, gminy zadania.

 

Partnerstwo publiczno – prywatne co prawda jako wykonawcę stawia również w samej już nazwie jednostkę publiczną, która współuczestniczy w tworzeniu danego projektu – w jego realizacji. Wykonawca w postepowaniu partnerstwo publiczno-prywatne to firma, która w całość zaangażowana jest całym swoim kapitałem..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Kim jest wykonawca w postępowaniu PPP
Nick: