Dodany: 2012-03-20 09:20:12
 

Zasada przejrzystościW każdej umowie – nawet osoba nie mająca doświadczenia i wiedzy z zakresu prawa wie, że najważniejsze w zapisach prawnych, które są bardzo ważne jest ich przejrzystość. Przejrzystości oczekują również partnerzy względem siebie w umowie jaką jest partnerstwo publiczno-prywatne.

 

Partnerstwo publiczno-prywatne musi kierować się zasada nie tylko przejrzystości w dokumentach, ale również przejrzystości intencji. To właśnie przejrzystość zasad jest ważna dla każdego, kto inwestuje w umowę jaką jest partnerstwo publiczno-prywatne. Zasada przejrzystości określa co , który z podmiotów ma do zaoferowania w umowie, określa również warunki na jakich będzie odbywała się umowa przez cały jej czas trwania.

 

Zasada przejrzystości jest bardzo ważne, zwłaszcza , kiedy w grę wchodzą duże pieniądze, duża inwestycja i co ważne – dalsza współpraca przy np. zarządzaniu obiektem. Zasada przejrzystości jest o tyle ważna, że każda ze stron wie od początku, w jaką umowę się angażują i co ważne jakich elementów oczekuje od nich druga strona współpracy – jaką jest partnerstwo publiczno-prywatne. .

Dodaj nowy komentarz do artykułu Zasada przejrzystości
Nick: